Volg ons ook op

FacebookTwitterYoutubeShare on Google+

rtv-ridderkerk-logo

Laatst toegevoegde video

Actueel weer Ridderkerk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Klik hier voor meer weer!

Overzicht voetbalmutaties Ridderkerk

De Ridderkerkse voetbalclubs kennen weer veel mutaties voor het voetbalseizoen 2017-2018. Hieronder het overzicht voor zover bekend per vereniging..

 

Mutaties vv Rijsoord (hoofdklasse):
Komen: Jordi Lingen (Pelikaan), Romain van Bruggen en Zepp Jacobs (Smitshoek), Mike van Dongen (Slikkerveer), Ard Hartman (Nieuw-Lekkerland) en D'Ángelo da Silva en Stefan Havelaar (Rijsoord 2).

 

Gaan: Aschwin van Bakema (Kozakken Boys), Leon van den Heerik (BVCB), Mathijn Valster (Heerjansdam), Yuki Hosaka (Japan) en Erik Kerkhoven (gestopt).

 

Trainer: Gijs Zwaan (6e seizoen).

 

Mutaties RVVH (Hoofdklasse):
Komen: Donovan Levestone ( SHO), Agbor Eyongakpa (sc Excelsior-za),  Sanzio Dieterich (Oranje Wit), Nedely Fortes (ASWH), Wouter Swart en Djim Kammerman (VVGZ), Joey Klein (Capelle) en Josiemar van der Werp en Alex Rekondie (Smitshoek).

 

Gaan: Julian Agatowski (Kozakken Boys), Nagier Bonevacia (onbekend), Nabi Hakimzadeh (onbekend),  Benjamin Martja (BZC/Zuiderpark), Rodney Lopes Cabral (Telstar), Jeroen Kloosterman en Elvis Versluis (Oude Maas) en Stevie Soares en Gino Stolk (Brielle).

 

Trainer: Giovanni Franken  (6e seizoen).

 

Mutaties Slikkerveer (tweede klasse)
Komen: Joery Josee, Rene Beute en Mitchell van Esveld (allemaal SC Feyenoord), Wouter Outmans (Seastum), Rivaldo Rodrigues (DRL-zo) en keeper Joshua Jarghoe (IJVV De Zwervers).

 

Gaan: Mike van Dongen (Rijsoord), Romano Niamut (Alexandria ’66), Ruben Silva Lopes (Spartaan ’20-za), Rick Schouten (Sliedrecht), Afendy Roehoeputij (gestopt), Raymond Smit (lager voetballen) en Vincent de Jong (studie).

Trainer: Danny Wijnstekers  (3e seizoen).

 

Mutaties sv Bolnes:
Komen: Gianni Lopes (ASWH), Ryan Wemmers (GOZ), Stefano ’t Zand (TransvaliaZW), Patrick Carvalho de Monteiro, Kevin Stoote, Abyian en Kenny Zimmerman (allen Leonidas) en Jelle Oostdijk (Slikkerveer).

 

Gaan: Marcel Pieke (WCR), Joey Heinsbroek (sv Charlois), Kevin Muanza (Fc IJsselmonde) en Lesley van der Stoep (NSVV), Vincent Kroon en Wesley Strootman (Rhoon), Tim Elkhuizen, Joshua Capelle, Rodney van Dam, Rick van Dun en Pablo Camarena (RVVH), Wesley Sturrus (SCO ’63), Randy Evora (Alexandria ’66), Thomas Fernandes (Fc Dordrecht), Marleyson Mejia (CWO), Ian Roozen (onbekend) en Ricardo Wijsbroek (Spartaan ’20).

 

Trainer: Rene Scholts (GOZ)