Agenda

Alzheimer Café Ridderkerk

Op 13 januari 2025 wordt het Alzheimer Café Ridderkerk georganiseerd in Wijkcentrum West aan de Boksdoornstraat 80.

Onderwerp: Aderverkalking en dementie
Spreker: Dr. Daniel Bos, Erasmus MC

Aderverkalking is een veelvoorkomende aandoening van de bloedvaten, vooral bij mensen van middelbare en oudere leeftijd. Onderzoek van Daniel Bos heeft aangetoond dat aderverkalking een belangrijke rol kan spelen bij hersenschade en dementie.

Belangstellenden zijn welkom om mee te praten over dit onderwerp tijdens het Alzheimer Café Ridderkerk op maandag 13 januari.

Het Alzheimer Café is een ontmoetingsplaats voor mensen met dementie, hun naasten en andere geïnteresseerden. Het wordt iedere tweede maandag van de maand gehouden. De avond begint om 19:30 uur, met inloop vanaf 19:00 uur.

Tijdens de bijeenkomst is er een informatiestand met brochures van Alzheimer Nederland en boeken over diverse onderwerpen rondom dementie. Deze boeken kunnen gratis worden geleend.

Het Alzheimer Café wordt georganiseerd door de werkgroep Alzheimer Café Ridderkerk, bestaande uit Facet Mantelzorg, Salem, Lelie Zorggroep, Aafje, MIJ (Internos) en Alzheimer Nederland.

Voor meer informatie kan contact worden opgenomen met Angelique Bloemberg, mantelzorgconsulent van Facet Mantelzorg, via info@facetmantelzorg.nl.