Agenda

Meivakantie vol waterpret bij Zwembad De Fakkel

Deze meivakantie hoef je je geen moment te vervelen, want bij Zwembad De Fakkel staat een bomvol programma klaar voor jong en oud! Van 21 april t/m 5 mei 2025 is het zwembad dé plek voor eindeloos veel zwemplezier, met dagelijks activiteiten zoals vrijzwemmen, een spectaculaire stormbaan, de glijbaan in het buitenbad en een feestelijke zwemdisco.

Vrijzwemmen
Bezoekers kunnen dagelijks terecht voor vrijzwemmen. De actuele openingstijden zijn te vinden op de website www.de-fakkel.nl, waar ook direct tickets te reserveren zijn. Let op: het buitenbad is alleen open bij mooi weer.

Recorddag
Ben jij klaar voor een middag vol plezier, uitdaging en spannende records? Kom dan naar de Recorddag in samenwerking met Facet! Tijdens deze speciale dag voor kinderen van 8 tot 12 jaar zijn er van 11:00 tot 13:30 allerlei leuke en uitdagende activiteiten. Wie weet breek jij wel een record!

Glijbaan in het buitenbad
Op 28 april, 29 april, 1 mei en 2 mei is de glijbaan geopend van 13:00 tot 14:00 uur. Op 30 april zelfs extra lang plezier: van 10:00 tot 12:00 uur!

Stormbaan in het wedstrijdbad
Gedurende de vakantie ligt er op diverse dagen een gave stormbaan in het wedstrijdbad. De tijden wisselen per dag en staan aangegeven bij de openingstijden op de website.

Zwemdisco: ORANJE-editie!
Op vrijdag 25 april van 19:00 tot 22:00 uur is het tijd voor de feestelijke Zwemdisco in het thema Oranje! Speciaal voor kinderen tot en met 12 jaar (ouders zijn ook welkom) wordt het zwembad omgetoverd tot een vrolijke zwemdisco met muziek, licht en waterpret.

Tickets zijn in vakanties, weekenden en in de avonden uitsluitend verkrijgbaar via de webshop op www.de-fakkel.nl. Wacht niet te lang, want vol = vol!

Zwembad De Fakkel – Sportlaan 8-10, Ridderkerk. Voor meer informatie en het volledige programma: www.de-fakkel.nl