Programmering Radio Ridderkerk


Maandag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Overname Radio Rijnmond
10.00 Middle of the Rook met Esther Rook
11.00 Muziekfabriek met Ron van de Steen
12.00 Sandwich Express met Hans Magito
13.00 Riddermatinee met Hans Magito
15.00 NUcontiNu – jaren 60’s en 70’s Non-Stop
16.00 NUcontiNu – jaren 70’s en 80’s Non-Stop
17.00 Sandwich Express met Hans Magito
18.00 Movie Tunes (herhaling van vrijdag)
19.00 Prettig Weekend (herhaling van zaterdag)
21.00 Starlight Souvenirs (herhaling van zondag)
22.00 NUcontiNU – De mooiste love songs
23.00 Jazz n Easy (herhaling van vrijdag)

Dinsdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Overname Radio Rijnmond
10.00 Seniorentijd met Roelie ’t Jong
12.00 Sandwich Express met Hans Magito
13.00 Riddermatinee met
15.00 Wij houden het Hollands (herhaling van zondag)
17.00 Sandwich Express met Hans Magito
18.00 Muziekdossier met Frank van Kralingen
20.00 Drive-In Show met Tim Schefers
22.00 The Story of….. (herhaling van vrijdag)

Woensdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Overname Radio Rijnmond
10.00 NUcontiNu – Muziek van eigen bodem
11.00 Breed Belicht met Hans van de Jagt
12.00 Sandwich Express met Aad Hoogendijk
13.00 Riddermatinee met Marcel Ampt
15.00 Music Knight Time met Arjan Eggermont
17.00 Sandwich Express met Aad Hoogendijk
18.00 Sensatie Generatie (herhaling van zaterdag)
19.00 Rasa Senang een programma over Indonesië met Aad Felders
20.00 Oude Krakers met Aad Hoogendijk
22.00 NUcontiNu – De mooiste love songs
23.00 NUcontiNu – De beste popsongs allertijden

Donderdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Overname Radio Rijnmond
10.00 Love songs are back again (herhaling van zondag)
12.00 Sandwich Express t.n.o. Non-Stop
13.00 Riddermatinee met Caroline Veerman
15.00 Oude Krakers (herhaling van woensdag)
17.00 Sandwich Express t.n.o. Non-Stop
18.00 Radio Ridderkerk Top15 met Frank van Kralingen
19.00 Esther´s Middle of the Rook (herhaling van maandag)
20.00 Bluezy met Nico Bravenboer
21.00 De B-Kant met Bob den Breeijen
22.00 The story of… Classic (herhaling van lang geleden)
23.00 NUcontiNU – De beste popsongs allertijden

Vrijdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Overname Radio Rijnmond
10.00 Seniorentijd (herhaling van dinsdag)
12.00 Sandwich Express met Ronald Koers
13.00 Riddermatinee met Marijke van der Schoor
15.00 NUcontiNu – De grootste hits allertijden
17.00 Sandwich Express met Ronald Koers
18.00 The Story Of met Kees de Klerk, Frank Stoute en Roel v.d. Oever
20.00 Movie Tunes met Celwin Frenzen
21.00 Country Style met Eric Harreman
22.00 Jazz’n Easy met Fedor Vogel
23.00 Straks…. Als de nacht valt met Tim van Veen

Zaterdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 NucontiNu – De beste muziek allertijden
08.00 Ochtendhumeur met R. Koers, F. Willemstijn en M. de Vroed
10.00 Prettig Weekend Redactie Wendy Harreman
12.00 Zaterdagmiddag Live (Informatie met Radio Rijnmond en de regionale lokale omroepen)
14.00 Riddersportshow
17.00 Rasa Senang (herhaling van woensdag)
18.00 Bluezy met Nico Bravenboer
20.00 Sensatie Generatie met Arjan ’t Jong
21.00 Disco Radio Action met Frank van Kralingen
22.00 The Beat Company met Roy Scherpenzeel
23.00 Straks…. Als de nacht valt (herhaling van vrijdag)

Zondag
00.00 Radio Ridderkerk Top15 (herhaling van donderdag)
01.00 De B-Kant (herhaling van donderdag)
02.00 Bluezy (herhaling van vorige week zaterdag)
04.00 Muziekdossier (Herhaling van dinsdag)
06.00 NUcontiNu – De beste muziek allertijden
07.00 Songs of Glory (herhaling van zondag)
08.00 Het onwankelbare woord
09.00 Ridderkerk en de kerken
11.00 1* Wind en Voices met Gert Rijsdijk
           2* Licht Klassiek op Zondag met Harry Noy
12.00 Wij houden het Hollands met Rob de Leeuw
14.00 Praten met Ridderkerkers met Aad Hoogendijk
15.00 Starlight Souvenirs met Nico Bravenboer of Roelie  ’t Jong
16.00 Country Style (herhaling van vrijdag)
17.00 Trossenlos (Shanty Non-stop)
18.00 Songs of Glory met Peter Gouweloos
19.00 2* Schatgraven met Berthina Vermeulen en Jacoline Molendijk
           1* Avondzang met Peter Gouweloos
19.30 2* Onder de aandacht met  Marieke v. Beuzekom en Jacoline Molendijk
20.00 2* Muzikaal Boeket met Marieke v. Beuzekom en Jacoline Molendijk
           1* Religieus op verzoek met Helma Hoogendijk en Aad Hoogendijk
21.00 1* Orgelklanken met Wilfred Appeldoorn
22.00 Love songs are back again met Hans Muntz

1* Uitzending oneven weken 2* Uitzending even weken