Programmering

Maandag 1 juni – 2e Pinksterdag een speciaal programma “Pinkstermatinee
12.00 – 14.00 Hans Magito
14.00 – 15.00 Frank van Kralingen
15.00 – 17.00 Aad Hoogendijk
17.00 – 19.00 Joost Kamerman



Tijdens de huidige Coronacrisis wordt een gedeelte van de programma’s t.n.o. overgenomen van Radio Rijnmond.

Iedere zaterdagmiddag is er t.n.o. een programma op Radio Rijnmond i.s.m. Radio Ridderkerk en andere regionale omroepen getiteld Zaterdagmiddag Live van 12.00 tot 15.00 uur

Per woensdag 6 mei tijdelijk nieuwe programmering
Maandag
00.00-06.00 Non-Stop
06.00-19.00 Overname Radio Rijnmond
19.00-21.00 Prettig Weekend (herhaling van zaterdag)
21.00-24.00 Non-Stop, per 8 juni Bram & Jurgen (overname Atos Radio)

Dinsdag
00.00-06.00 Non-Stop
06.00-10.00 Overname Radio Rijnmond
10.00-12.00 Seniorentijd met Joost Kamerman
12.00-19.00 Overname Radio Rijnmond
19.00-20.00 TimeMachine (overname Atos Radio)
20.00-22.00 Drive Inn Show met Tim Schefers
22.00-24.00 Muziekdossier met Frank van Kralingen

Woensdag
00.00-06.00 Non-Stop
06.00-19.00 Overname Radio Rijnmond
19.00-20.00 Non-Stop
20.00-22.00 Oude Krakers met Aad Hoogendijk
22.00-24.00 Non-Stop

Donderdag
00.00-06.00 Non-Stop
06.00-19.00 Overname Radio Rijnmond
19.00-20.00 Non-Stop
20.00-21.00 Bluezy met Nico Bravenboer
21.00-22.00 De B-Kant met Bob den Breeijen
22.00-23.00 The Story Of Classic met Kees de Klerk e.a.
23.00-24.00 Non-Stop

Vrijdag
00.00-06.00 Non-Stop
06.00-10.00 Overname Radio Rijnmond
10.00-12.00 Seniorentijd (herhaling van dinsdag)
12.00-19.00 Overname Radio Rijnmond
19.00-20.00 Radio Ridderkerk Top15 met Frank van Kralingen
20.00-21.00 Movie Tunes met Celwin Frenzen
21.00-22.00 CountryStyle met Eric Harreman
22.00-23.00 Non-Stop
23.00-24.00 Straks als de nacht valt met Tim van Veen

Zaterdag
00.00-08.00 Non-Stop
08.00-10.00 Ochtend Humeur met Ronald Koers e.a.
10.00-12.00 Prettig Weekend met Aad Hoogendijk en Eric Harreman
12.00-15.00 Zaterdagmiddag Live – Radio Rijnmond i.s.m. Radio Ridderkerk
15.00-16.00 Non-Stop
16.00-18.00 Lekker Hollands met Richard Veen
18.00-20.00 Bluezy met Nico Bravenboer
20.00-21.00 Sensatie Generatie met Arjan ‘t Jong
21.00-22.00 Disco Radio Action met Frank van Kralingen
22.00-23.00 The Beat Company met Roy Scherpenzeel
23.00-24.00 Straks als de nacht valt (herhaling van vrijdag)

Zondag
00.00-08.00 Non-Stop
08.00-09.00 Instrumentaal Non-Stop
09.00-11.00 Ridderkerk en de Kerken
11.00-12.00 Ridderkerk Klassiek
12.00-13.00 Starlight Souvenirs met Roelie ‘t Jong
13.00-14.00 Praten met een Ridderkerker met Aad Hoogendijk (herhaling)
14.00-15.00 Non-Stop
15.00-17.00 NederlandsTalige Top30 Non-Stop
17.00-18.00 The Story Of met Frank Stoute e.a.
18.00-19.00 Songs of Glory met Peter Gouweloos
19.00-20.00 Gods Loflied met Peter Gouweloos
20.00-22.00 Klassiek met Harry Noy
22.00-24.00 Non-Stop

Maandag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Gevarieerd Non-stop muziek programma
08.00 Uurtje Hollands (Non-stop)
09.00 Starlight Souvenirs (herhaling van zondag)
10.00 Middle of the Rook met Esther Rook
11.00 Muziekfabriek met Ron van de Steen
12.00 Sandwich Express met Hans Magito
13.00 Riddermatinee met Hans Magito
15.00 Bram & Jurgen (ATOS)
18.00 Time Machine (ATOS)
19.00 Prettig Weekend (herhaling van zaterdag)
22.00 The Story of….. (herhaling van zondag)
23.00 Jazz n Easy (herhaling van vrijdag)

Dinsdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Gevarieerd Non-stop muziek programma
08.00 Uurtje Hollands (Non-stop)
09.00 Country Style (herhaling van vrijdag)
10.00 Seniorentijd met Sylvia Pont en Gastpresentator
12.00 Sandwich Express met Hans Magito
13.00 Riddermatinee met gastpresentator (t.n.o Joost Kamerman)
15.00 Lekker Hollands (Herhaling van vrijdag)
17.00 Non-Stop
20.00 Drive In Show met Tim Schefers
22.00 Muziekdossier met Frank van Kralingen

Woensdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Gevarieerd Non-stop muziek programma
08.00 Uurtje Hollands (Non-stop)
09.00 Nederlandstalige Top 30 (Non-stop)
11.00 Breed Belicht met Hans van de Jagt (1 x live, 1 x herhaling) (Zomer Non-stop)
12.00 Sandwich Express met t.no Non-Stop
13.00 Riddermatinee met t,n,o Non-Stop
15.00 Music Knight Time met Arjan Eggermont
17.00 Rasa Senang – Een programma over Indonesië
18.00 Caribbean Swing met DJ Jean Baptiste
19.00 Het Cabaretarchief met Siem de Goede
20.00 Oude Krakers met Aad Hoogendijk
22.00 Non-stop 60’s en 70’s
23.00 Rock “N” Roll Love songs (Non-stop)

Donderdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Gevarieerd Non-stop muziek programma
08.00 Uurtje Hollands (Non-stop)
09.00 Songs of Glory (herhaling van zondag)
10.00 Love songs are back again (herhaling van zondag)
12.00 Sandwich Express met Siem de Goede
13.00 Riddermatinee met Caroline Veerman
15.00 Oude Krakers (herhaling van woensdag)
17.00 Trossenlos (Shanty Non-stop)
18.00 Radio Ridderkerk Top15 met Frank van Kralingen
19.00 Esther´s Middle of the Rook (herhaling van maandag)
20.00 Bluezy met Nico Bravenboer
21.00 De B-Kant met Bob den Breeijen
22.00 The story of… Classic (herhaling van lang geleden)
23.00 Easy listening (Non-stop)

Vrijdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Gevarieerd Non-stop muziek programma
08.00 Uurtje Hollands (Non-stop)
09.00 Rasa Senang (hh van woensdag)
10.00 Seniorentijd (hh van dinsdag)
12.00 Sandwich Express met Marijke van der Schoor
13.00 Riddermatinee met Marijke van der Schoor
15.00 Non-stop
16.00 MuziekMix met Richard Veen
17.00 Lekker Hollands met Richard Veen
19.00 Draai deze nog eens met Siem de Goede
20.00 Movie Tunes met Celwin Frenzen
21.00 Country Style met Eric Harreman
22.00 Jazz’n Easy met Fedor Vogel
23.00 Straks…. Als de nacht valt met Tim van Veen

Zaterdag
00.00 Good night (Uurtje muziek om lekker in slaap te vallen)
01.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Gevarieerd Non-stop muziek programma
08.00 Ochtendhumeur met R. Koers, F. Willemstijn en M. de Vroed
10.00 Prettig WeekendRedactie Wendy Harreman en Hans Magito
12.00 Politiek Café (1 x per maand) (andere weken vervolg Prettig Weekend)
13.00 Muziekmix (herhaling van vrijdag)
14.00 Riddersportshow (tijdens de zomer Non-stop)
17.00 Non-Stop
18.00 Bluezy met Nico Bravenboer
20.00 Sensatie Generatie met Arjan ‘t Jong
21.00 Disco Radio Action met Frank van Kralingen
22.00 The Beat Company met Roy Scherpenzeel
23.00 Straks…. Als de nacht valt (herhaling van vrijdag)

Zondag
00.00 Radio Ridderkerk Top15 (herhaling van donderdag)
01.00 Carebean Swing (herhaling van woensdag)
02.00 Het Cabaretarchief (herhaling van woensdag)
03.00 De nacht van Ridderkerk (Non-stop)
06.00 Gevarieerd Non-stop muziek programma
08.00 Uurtje Instrumentaal (Non-stop)
09.00 Ridderkerk en de kerken
11.00 1* Wind en Voices met Gert Rijsdijk
           2* Seizoenklanken samengesteld door Ad van Eijk
12.00 Starlight Souvenirs met Nico Bravenboer of Roelie  ‘t Jong
13.00 Praten met Ridderkerkers met Aad Hoogendijk (Wintermaanden)
14.00 Riddersportshow (tijdens de zomer Non-stop)
17.00 The Story Of met Kees de Klerk, Frank Stoute en Roel v.d. Oever
18.00 Songs of Glory met Peter Gouweloos
19.00 2* Schatgraven met Berthina Vermeulen en Jacoline Molendijk
           1* Verhalenderwijs met Gert Ritmeester
19.30 2* Onder de aandacht met  Marieke v. Beuzekom en Jacoline Molendijk
20.00 2* Muzikaal Boeket met Marieke v. Beuzekom en Jacoline Molendijk
           1* Religieus op verzoek met Helma Hoogendijk en Aad Hoogendijk
21.00 1* Zomaar voor u met Emmy Mulder
22.00 Love songs are back again met Hans Muntz

1* Uitzending oneven weken 2* Uitzending even weken