Zaterdag 11 januari 2025 was de officiële opening van de tentoonstelling over de gemeentepolitie van de Gemeente Ridderkerk. Leuk even terug naar toen met mooie verhalen!
De aanzet hiervoor werd gegeven door enthousiaste vrijwilligers van de werkgroep Foto-en Film Documentatie van de stichting Oud Ridderkerk. Hieronder bevindt zich een aantal (ex) politiemannen, die graag een wisselexpositie wilden organiseren over de vroegere Gemeentepolitie van Ridderkerk.
RTV-Ridderkerk was er bij en maakte een sfeerimpressie. Deze is te zien vanaf woensdag 15 januari tot en met vrijdag 17 januari 2025 op de even uren om 16.00, 18.00, 20.00 en 22.00 uur.
TV Ridderkerk is te zien op het digitale Ziggo kanaal 46 (mediabox) en kanaal 336 (CL+ module), KPN kanaal 1377, Odido-kanaal 767, Tele2, Vodafone, Solcon en via de mobiele APP RTV-Ridderkerk.
Foto: Aad Hoogendijk