Op vrijdagavond 6 september 2019 waren er veel bezoekers naar het winkelcentrum De Ridderhof gekomen voor een mooi SER-zomeravondconcert van het shantykoor De Brulboei.
Het koor nu bestaat uit enthousiaste mannen én vrouwen uit het Drechtsteden gebied (u weet wel: Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht plus omstreken) die dol zijn op zingen. Zij worden daarbij nu geleid door dirigente Anny van Wanrooy en begeleid door drie geroutineerde accordeonisten, de banjo-man en dee “tamboer” met grote en kleine trom en ………… niet te vergeten: de scheepsbel.
Deze impressie wordt vanaf maandag 14 oktober tot en met vrijdag 18 oktober 2019 meermalen in de middag en avond uitgezonden bij TV Ridderkerk. Het programma is dan te zien om 14.00, 18.00 en 22.00 uur.
TV
Ridderkerk is te zien op het analoge Ziggo kanaal 67+ en het digitale
Ziggo kanaal 36 (mediabox) en kanaal 336 (CL+ module), KPN en Telfort
kanaal 1377, Tele2, Vodafone, Solcon en via de mobiele APP (De Lokale
Omroep).
Daarnaast zijn de films ook te bekijken op het YouTube kanaal van de lokale omroep: www.youtube.com/tvridderkerk.