Manuel Vissers is vanaf volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van het eerste elftal van RVVH. De 56-jarige Vissers heeft een rijke voetbalcarrière achter de rug, onder meer als speler bij ADO Den Haag. Als trainer heeft hij uitgebreide ervaring in het Nederlandse amateurvoetbal.
Vissers is in het bezit van het UEFA A-diploma en heeft eerder diverse gerenommeerde clubs getraind in zowel de regio Rotterdam als de Haaglanden. Momenteel geniet hij van een sabbatical, maar hij is het amateurvoetbal langs de zijlijn blijven volgen. Na deze pauze kijkt hij ernaar uit om het hoofdtrainerschap bij RVVH op zich te nemen.
Manuel Vissers was hiervoor werkzaam bij vv Brielle en daarvoor had hij verschillende clubs in de regio Rotterdam en Haaglanden als: VUC, SV Den Hoorn, VV Schipluiden, DUNO, Vitesse Delft, SV Charlois, VV Kethel Spaland en Neptunus-Schiebroek.
De club en Vissers zien de samenwerking met veel vertrouwen tegemoet en kijken uit naar wat de toekomst zal brengen.